Ring oss: 08-82 85 90     Hitta till oss    Följ oss

Vi som arbetar på Willa-Dental

På Willa Dental är vi idag 12 i personalen. Vi har 7 st olika avdelningar reception, gips, scanning, fräsning, porslin, plast och pack.

Olle-Gronberg

Olle

VD / Ägare

Olle är ansvarig för CAD/CAM och var med och startade bolaget 2006. olle.gronberg@willa.se

Anders-Messerer

Anders Messerer

Ägare

Anders är ansvarig för implantat och patientbiten och var med och startade bolaget 2006. anders.messerer@willa.se

Pia-Gronberg

Pia

Reception
pia.gronberg@willa.se

Carolina-Lenti

Carro

Porslin carolina.lenti@willa.se

Peter

Peter

Fräscenter peter.gullmetz@willa.se

Sassoun

Sassoun

Cad/Cam  sassoun.garahbet@willa.se

Laura-Berg-011-2

Laura

Emax
laura.berg@willa.se

Dawid Kolodliej Willa

Dawid

Gips
david.kolodziej@willa.se

Kerli-Borghall

Kerli

Emax
kerli.borghall@willa.se

Lotta-Dacke-009

Lotta

Porslin
lotta.dacke@willa.se

Maria-Nordqvist

Maria

Protes
maria.nordqvist@willa.se